Pri príchode do ambulancie som bol milo prekvapený, nakoľko priestory sú nové, nadštandardné, prístup výborný tak isto aj lokalita. Čo sa ambulancie a personálu týka tak spokojnosť z mojej strany úplná. Skvelo zohratý tým ma ošetril a odchádzam s úsmevom na tvári nakoľko pomer cena a kvalita je tu viac než výborná.
Môžem len odporúčať.